BIULETYN

Witaj, z tej strony Karolina - autorka bloga Definiuję, na którym aktualnie przebywasz. Zakładka Biuletyn to miejsce, gdzie dowiesz się nieco więcej o tematyce bloga, przyczynach powstania strony, polecanych wpisach czy o mnie samej. Biuletyn został podzielony na kategorie, które mają ułatwić Ci znalezienie najbardziej nurtujących informacji. Enojy!:) 
Karolina - lat dziewiętnaście - tegoroczna absolwentka szkoły średniej, która uczyniła z podróży i procesu twórczego sens życia. Osoba lubiąca mieć zdanie na każdy temat - wierna swoim poglądom, uwielbia opisywać zastaną rzeczywistość, co dobrze wróży zważywszy na fakt, że pragnie zawodowo związać się ze światem mediów. Feministka w prawidłowym rozumieniu tego terminu (szanuje ludzi bez względu na ich płeć). Fanka Małego życia Hanyi Yanagihary, kryminałów Remigiusza Mroza oraz Jo Nesbo, uwielbia filmy Woody'ego Allena, ceni sobie dziennikarski kunszt Katarzyny Bondy i Tomasza Lisa oraz medialne działania Filipa Chajzera. Miłośniczka szeroko pojętej kultury i sztuki: uwielbia literaturę, kino (szczególnie francuskie), oraz  teatr. Zafascynowana zjawiskiem mody, podziwia twórczość Christiana Diora i Coco Chanel, mimo, że są to postacie skrajnie różne. Bez pamięci zakochana w Rzymie i Wenecji, serce oddała także Maderze i Lanzarote. Fanka sportu, w szczególności jogi i fitnessu. Kochająca palmy, zieloną herbatę i tatuaże fanatyczka czekolady. W kilku słowach osoba zafascynowana otaczającym ją światem, który stał się inspiracją do powstania tego bloga - DEFINIUJE rzeczywistość po swojemu. Opisała siebie w trzeciej osobie aby nie nadużywać słowa jestem ;) Blog to moja pracownia artystyczna i komentarz do rzeczywistości w jednym. Piszę od dzieciaka, oczywistym było więc, że prędzej czy później będę zmuszona stworzyć dla siebie miejsc, w którym  wreszcie dam upust temu twórczemu hobby. Najchętniej posługuję się felietonami, których na blogu zdecydowanie nie brakuje. Trzy lata temu zdobyłam tytuł finalistki Ogólnopolskiego konkursu na Felieton - właśnie to wydarzenie stało się bodźcem do wykreowania własnej przestrzeni pisarskiej. Według pierwotnej koncepcji strona ta miała przybrać formę publicystycznego magazynu skupiającego się wyłącznie na istotnych aspektach życia. Z czasem na blogu powiało nieco lifestylem aczkolwiek zdecydowanie dominują tu tematy związane z szeroko pojętą kulturą. Czego możesz spodziewać się na Definiuję

Felietonów i artykułów, w których bez ogródek wyrażam swoje zdanie,


recenzji książek, filmów czy spektakli teatralnych,


wpisów traktujących o kulturze,


nieco paplaniny na typowo babskie tematy,


postów o tematyce sportowej,


relacji podróżniczych,


lekkich wpisów dotykających codzienności,Jesteś zainteresowany wspólnym przedsięwzięciem? A może masz ochotę napisać zwykłą, codzienną wiadomość? Śmiało skorzystaj z tego adresu: definiuje_blog@onet.pl Skrzynkę mailową sprawdzam na bieżąco.  

Subscribe